cesky  english  deutsch
 barbora-bockova-kranio    Mgr. Barbora Bočková

Absolvovala bakalářské a navazující magisterské studium na UK FTVS v Praze. Pracuje především s dospělými klienty a staršími dětmi. Řeší akutní, chronické, poúrazové, pooperační, psychosomatické problémy, podporu odtoku lymfatického (mízního) systému, prevenci vzniku obtíží.

Upřednostňuje komplexní přístup s cílem harmonického propojení psychické stránky s tělesnou. Hlavním záměrem terapií je: „Objevit svého vnitřního léčitele“, tedy naučit se komunikovat se svým Já, porozumět si a pomoct.

V terapiích využívá kraniosakrální biodynamiku. Je studentkou Školy vědomého dotyku u Michaely Lamany Mazáčové. Dále využívá empirické techniky, kterými jsou reflexní lymfoterapie a reflexologie plosek. Praktikuje jógu, v terapiích vychází z jógových pozic a využívá práci dechu.

Používá také manuální techniky, kterými jsou měkké a mobilizační techniky, Fyzioterapii Funkce Clary-Marie Heleny Lewitové, senzomotorická cvičení, relaxační cvičení, dopomocný kineziotaping a PNF. 

U klienta se snaží docílit osvojení správných pohybových stereotypů v zaměstnání, u sportovních činností a běžných denních aktivit, tak aby si ze setkání „neodnášel“ mnoho cviků, kterým nerozumí, ale věděl jak správně provádět každodenní úkony, kterými své tělo ovlivňuje.

Telefon: +420 776 845 862
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www: http://bockovabarbora1.wix.com/fyzioterapie

Ceník služeb
cena za ošetření: 600 Kč / 60 min. | 700 Kč / 75 min.