cesky  english  deutsch
psychotherapist Krizkova 2  Katka Křížková

Život vás někdy dovede do krizových situací, ve kterých například stojíte před zásadním rozhodnutím, nebo si nevíte rady, jak dál. Může to být také ztráta zaměstnání, domova, vztahu či někoho blízkého, nebo třeba životní krize, jako jsou odchod do penze, narození dítěte či lékařská diagnóza. V takových chvílích se můžete cítit bezradní a osamocení. Vnitřní osamělost, rozrušení a emoce vám v takovém momentu mohou zabránit přemýšlet rozumně a učinit ta správná rozhodnutí. Pro tyto situace jsem připravená vyslechnout vaše starosti, pomoci vám se v nich správně orientovat a případně vám pomoci nalézt správné východisko.

Mojí filosofií je, že naše návyky, chování a jednání v přítomnosti mají základy položené již v našem ranném dětství. Teprve až si uvědomíme souvislosti příčin svého vědomého i nevědomého chování, můžeme pochopit, proč se věci kolem nás dějí tak, jak se dějí, a my je můžeme aktivně ovlivnit. Teprve až pochopíme, jaké má naše chování vliv na náš svět, pak můžeme odhalit důvody, proč se například cítíme ztracení, zmatení, naštvaní, dlouhodobě smutní nebo emočně nevyvážení.

Vaše motivace k pochopení seba sama a odpovědnost za vlastní rozhodování jsou tím nejdůležitějším ke zvládnutí kritické situace. Důvěrný vztah vytvořený mezi vámi a terapeutem je základním stavebním kamenem pro úspěšné znovuobnovení duševní rovnováhy, případně zvýšení kvality vašeho života.

Psychoterapeutka Katja Křížková, je klientům k dispozici každou středu dopoledne v psychoterapeutickém centru Lávka, Kafkova 10, Praha 6 -Dejvice. Katja vystudovala psychologii na George Mason University ve Virginii, USA, a v současnosti dokončuje postgraduální kurz Integral Gestslat v Institutu pro skupinovou terapii (INSTEP). Deset let praktikuje jógu. Má mezikulturní zkušenost jako TCK. Dětství prožila v Africe, Asii, Evropě a zejména ve Spojených státech Amerických. Díky tomu hovoří plynně anglicky a česky, slovensky rozumí na pokročilé úrovni.

Telefon: +420 603 892 568
Email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ceník služeb

psychoterapie: 700 Kč / 50 minut
psychoterapie po 18 hodině: 850 Kč / 50 minut

Therapy in English