cesky  english  deutsch
olive grove
  Mindfulness & jóga | 10-denní pobyt na Korfu | srpen-září 2018   nově 


Pojetí: Kombinace mindfulness a jógy - nejen ve formě fyzických cvičení, ale též praktické jógové filozofie, spojené s konceptem 7 čaker, jímž budou věnovány jednotlivé lekce. Prohloubení mindfulness praxe v intenzívnějším formátu než skýtá základní výcvik. Propojení mysli a těla v uvolněné a hřejivé atmosféře středozemního ostrova.
Program: Každý den bude obsahovat několik společných bloků (cca 4 x 90 min) věnovaných mindfulness cvičením, meditacím, józe, přednáškám a sdílení. Zároveň bude ponechán prostor pro individuální praxi i volný prostor na procházky, plavání, spánek, jídlo... aby vše plynulo v uvolněnosti a pohodě.

Místo konání: Korfu, malá osada na severním pobřeží jednoho z nejkrásnějších řeckých ostrovů (mezi městy Sidari a Kassiopi)
Termín26. srpna (přílet) – 4. září 2018 (odlet)
LektořiJan Honzík & Andrea Terra
Délka kurzu: 10 dní (včetně příletu a odletu)
Počet účastníků: max. 12 (nepředpokládá se předchozí zkušenost a mindfulness či jógou, vhodné i pro začátečníky)

Cena kurzu: 11.700 Kč
Cena zahrnuje: ubytování, společný transfer z a na letiště na Korfu, program kurzu.
Cena nezahrnuje: letenku, cestovní pojištění, stravu, individuální konzultace, individuální lekce jógy a masáže.
Cena letenky: 8.600 Kč (máme rezervovaný omezený počet letenek, dostupné za tuto cenu jen dočasně)

Ubytování a místo: Máme k dispozici dům se čtyřmi apartmány. Každý apartmán je pro 4 osoby a má 2 ložnice (na jednom pokoji jsou tedy ubytovány 2 osoby). Apartmány jsou vybavené kuchyňkou, koupelnou s WC a sprchou či vanou, s balkonem nebo terasou. Dům se nachází mezi olivovými háji asi 300 metrů od moře, s málo navštěvovanou písečnou pláží.
Strava: Individuálně. Nedaleko od domu se nachází příjemná taverna a po pláži se dá dojít k několika dalším tavernám. Možné si připravit jídlo v apartmánu.

 Přihlášení 
Pokud máte o pobyt zájem, ozvěte se nám co nejdříve, zejména kvůli zajištění letenek na Korfu v tomtu termínu.
Napište nám na 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
či volejte 608917772.
 

   Foto z místa

962436 917937 219877
266782 477851 525136
789005 360571 896897
děkuji vám, že tento kurz pořádáte, mně rozhodně prospěl. Jsem vnímavější ke svým pocitům, možná je všechny ještě nečtu správně, ale je mi rozhodně lépe. Jako bych postupně rozebírala zeď, cihlu po cihle, a za tou zdí je krásný prostor, který jsem zabarikádovala, aby jej nikdo nemohl narušit (a tím mi ublížit), ale současně jsem s ním ztratila kontakt i já sama. Je mi lépe.