ceskyenglishdeutsch

erika-motyl   

Ing. Erika Motýľová

Absolvovala trénink kraniosakrálnej biodynamiky v ICSB (Institut CranioSakrální biodynamiky, Všenory) v rokoch 2010-2012. Účastnila sa kurzu Kraniosakrální biodynamika a neuro-energetický přístup s Rogerom Gilchristom v roku 2014 a v súčasnej dobe je v trojročnom profesionálnom výcviku Somatic Experiencing – liečba traumy podľa Petra Levina. Počas práce s klientami sa venuje orientácii k zdraviu a k návratu k zdrojom.

V Lávce se venuje kraniosakrálnej biodynamike.

Telefón: +420 778 018 108
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.kraniosakralni.cz


,,Základní prioritou každého, kdo se zabývá léčením, je nalézt zdraví člověka.
Nemoc dokáže nalézt kdokoliv.“
Dr. A Still
 


Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4

Absolvoval čtyřletý psychoterapeutický výcvik v satiterapii, humanisticky orientované integrativní psychoterapii, která využívá mj. léčebných postupů odvozených z buddhistické psychologie abhidhammy (například  rozvoj sebeuvědomění a akceptace – angl. mindfulness). Kromě psychoterapie se profesně zabývá řešením sporů prostřednictvím mediace a vede kurzy zaměřené zejména na práci s emocemi, stresem a tématem smrti. Po studiu na Filosofické fakultě UK žil přes rok jako buddhistický mnich na Srí Lance. Od roku 2007 přednáší o buddhismu na Fakultě humanitních studií UK, kde v současnosti dokončuje postgraduální doktorské studium. Jeho terapeutický přístup inspiruje kromě satiterapie také bioenergetika, dramaterapeutické postupy, focusing, PBSP, individuální systemika a v neposlední řadě každodenní život a smrt. Založil a vede Psychoterapeutické centrum Lávka.

 

Telefon: +420608917772

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.