ceskyenglishdeutsch
Kristyna Holikova 2013    Kristýna Holíková, M.A.

Vystudovala Evropská studia v nizozemském Maastrichtu a obor Mediace, tj. asistované mimosoudní řešení konfliktů, v německém Frankfurtu nad Odrou. Zde se věnovala především rodinné mediaci, pracovní a obchodní mediaci a obchodní mediaci v mezinárodním kontextu. V České republice spolupracuje s Asociací mediátorů ČR, mimo jiné při přípravě materiálů adresujících návrh Zákona o mediaci v ČR. Je akreditovanou mediátorkou Asociace mediátorů ČR. Složila státní zkoušku mediátora u Ministerstva spravedlnosti ČR.

V Lávce působí jako mediátorka.


Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
profesní CV

 

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4

Absolvoval čtyřletý psychoterapeutický výcvik v satiterapii, humanisticky orientované integrativní psychoterapii, která využívá mj. léčebných postupů odvozených z buddhistické psychologie abhidhammy (například  rozvoj sebeuvědomění a akceptace – angl. mindfulness). Kromě psychoterapie se profesně zabývá řešením sporů prostřednictvím mediace a vede kurzy zaměřené zejména na práci s emocemi, stresem a tématem smrti. Po studiu na Filosofické fakultě UK žil přes rok jako buddhistický mnich na Srí Lance. Od roku 2007 přednáší o buddhismu na Fakultě humanitních studií UK, kde v současnosti dokončuje postgraduální doktorské studium. Jeho terapeutický přístup inspiruje kromě satiterapie také bioenergetika, dramaterapeutické postupy, focusing, PBSP, individuální systemika a v neposlední řadě každodenní život a smrt. Založil a vede Psychoterapeutické centrum Lávka.

Telefon: +420608917772

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.