ceskyenglishdeutsch
Buddha-Dhamma
Víkendový kurz buddhistické meditace


Buddha-DhammaVíkendový kurz buddhistické meditace s více jak patnáctiletou tradicí je určen pro všechny, kteří se chtějí seznámit se základy buddhistické meditace nebo pro ty, kteří si chtějí zameditovat v podpůrném a klidném prostředí.

Učitelé a organizátoři nejsou za tento kurz honorováni a poskytují svůj čas, vědomosti a energii zdarma jako dárek. Případný přebytek z kurzovného věnujeme na podporu českých buddhistických mnichů a meditujících.

Termín: 20 - 23. říjen 2022 (od čtvrtka 18. hod do neděle do oběda. Na kurz je nutné dorazit nejpozději ve čtvrtek ve 20 hod.)
Učitelé: Daniel Kaucký a Michal Horák
Místo konání: https://www.almachata.cz/

Účastnický poplatek: 3500 Kč 
Poznámka k ceně: Poplatek zahrnuje ubytování a stravu pro účastníky; odměnu pro kuchaře, ubytování, stravu a cestovné pro učitele a organizátora. Nezahrnuje honorář pro učitele ani organizátory, kteří dávají svoji energii, čas a schopnosti jako dar. Učitele můžete obdarovat dobrovolným finančním darem po kurzu.

Počet účastníků/účastnic: max. 30
Ubytování: https://www.almachata.cz/
Stravování: společné, vegetariánské
S sebou doporučujeme: podložku na meditování (polštář či sedátko), deku, nepromokavou bundu a nepromokavé boty, přezůvky.


  přihláška  

 
dan-michal-buddha-dhammaklaster v mnichove hradisti