ceskyenglishdeutsch
Hana Netušilová
   
Ing. Hana Netušilová

V roce 2005 jsem dostudovala chemii přírodních látek na VŠCHT v Praze a nastoupila dráhu vědkyně. Mé vnitřní zrání a touha pracovat s lidmi a pro lidi mě brzy přivedly k zásadní změně profesního pole.

Více jak 10 let jsem poté působila v sociálních službách pro duševně nemocné či seniory v oblasti vzdělávání a péče o tamější pracovníky. Paralelně jsem studovala a nadále studuji psychoterapii: prošla jsem Pražskou psychoterapeutickou fakultou, ročním sebezkušenostním výcvikem v práci s rozšířenými stavy vědomí, čtyřletým výcvikem v satiterapii, ročním Psychoterapeutickým minimem pro nepsychology a nespočtem kratších programů teoretických, sebezkušenostních i praktických. V současnosti jsem ve výcviku systemických konstelací s procesově orientovaným přístupem.

Od roku 2010 nabízím individuální terapii a provázení osobnostním růstem. Vedle soukromé praxe mám zkušenost s psychoterapeutickým poradenstvím lidem s vážným duševním onemocněním v rámci sociálních služeb a s krátkodobou, často emergentní terapií v rámci projektu Sociální kliniky. Pravidelně podstupuji supervizi své terapeutické práce u zkušenějších kolegů.

Při provázení klientů se opírám především o laskavé rozvíjení všímavosti, využívám prvků focusingu, Pesso-Boyden psychomotorické terapie, systemiky i koučovacích metod. Je mi blízká optika Jungovy analytické a Grofovy transpersonální psychologie, ale také na tělo zaměřených a traumaterapeutických přístupů.

Největší inspirací jsou mi vztahy ke všemu a všem, jež v životě potkávám, včetně toho, co nás přesahuje. Výzkumnická mysl z mládí mi zůstala: fascinuje mě hloubka příběhu každého člověka a síla vnitřních léčivých zdrojů, které máme jako lidé k dispozici. Cítím se poctěna, že jim mohu být při své práci svědkem a prostředníkem.

V Lávce působím jako terapeutka.

Kontakt
Telefon: +420 776 612 610
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ceník služeb
individuální konzultace: 1100 Kč / 55 min.
příplatek za sezení před 9. a po 17. hodině: +100 Kč / konzultace
Pokud jste v obtížné finanční situaci, je možné se domluvit na snížení ceny.

Zrušení domluveného termínu
Pokud budete potřebovat zrušit či přesunout dohodnutý termín, informujte mě prosím co nejdříve, nejpozději však 24 hodin předem, a to telefonicky či formou SMS. V opačném případě je třeba cenu za sezení uhradit, i když se nedostavíte. V případě zrušení termínu z mé strany méně než 24 hodin předem nabízím sezení v náhradním termínu zdarma. Výše uvedené platí i pro online sezení a pro domluvu změny formy sezení z prezenční na online či obráceně.