ceskyenglishdeutsch
Emailové poradenství v oblasti psychospirituální problematiky

„Strach je přirozenou reakcí na to, že se přibližujeme pravdě.“ Phema Čhödrön

Pokud prožíváte obtížné období, tápete na cestě k pochopení sebe sama, potřebujete sdílet vnitřní náročná témata a zrovna z jakéhokoli důvodu nemáte chuť, potřebu, odvahu, čas nebo možnosti chodit na terapii, nabízím podporu a sdílení prostřednictvím emailu či online konzultace.

Můžeme se společně věnovat tématům:
osobního rozvoje
psychospirituálního probouzení a psychospirituální krize
náročných životních období a situací
orientace v oblasti sebepoznávacích technik a tradic i ve svých vlastních zážitcích
praktické techniky k meditaci, psychohygieně, uzemnění, práci se stresem, úzkostí aj.
   
V našem životě se mohou objevit náročná období, stavy úzkostí, depresí, zvláštních stavů mysli, nezvyklých zážitků, nejistot, temnoty, strachu. Přichází někdy v rámci hlubokých vnitřních krizí, přerodů, na cestě sebepoznání a osobního rozvoje. Přes svou náročnost je možno chápat je jako potřebné a přirozené. Jedná se o hluboká a obtížná období, v nichž není vhodné zůstat sám

Mnoho z nás přemýšlí o smyslu života. Spirituální, sebepoznávacích tradice, učitelé, guru, lektoři, terapeuti a léčitelé nabízejí recepty na uzdravení, poznání, očištění, osvícení... Jak se v této mnohosti zorientovat, jak rozlišit ryzost a hloubku od vypočítavosti a pomatení? Co je to buddhismus, jóga, reiki, šamanské cesty, holotropní dýchání, psychospirituální krize, kundaliní, archetyp, vipassana…? Jak se má duchovní cesta k osobním psychologickým tématům? Záleží jen na nás, které dveře spolu otevřeme.

Kontakt: Mgr. Roman Žižlavský  | email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Ceník:
300 Kč / email.  Platba předem na účet.
500 Kč / 50 min. skype/FB konzultace
Číslo účtu: 670100-2200180295 / 6210 (mBank). Do zprávy pro příjemce prosím uveďte: "email-konzultace" + vaše jméno (pseudonym)

Naše korespondence samozřejmě podléhá mlčenlivosti. Z mé strany upozorňuji, že podléhám supervizi a některé dotazy mohu konzultovat s dalším odborníkem. Ten je samozřejmě také vázán profesionální mlčenlivostí. V případě potřeby mohu doporučit vhodného terapeuta či terapeutku.

►► Články Romana Žižlavského publikované na psychologii.cz