ceskyenglishdeutsch
 
Roman Barton   Ing. Roman Bartoň
Individuální terapie
Systemické konstelace

Absolvoval jsem výcvik v individuální systemické terapii, ve vedení rodinných konstelacích a pohybech duše a výcvik mužská síla. Základní rámec mých sezení tvoří systemický přístup. Facilituji systemické konstelace, které odhalují klientova zapletení v soukromém či profesním životě a pomáhají pochopit a přijmout vztahy takové, jaké jsou. Zároveň je tento přístup zaměřen na zdroje, podporu, léčení a pochopení. V rámci hypnosystemického přistupu se orientuji na průzkum subjektivních realit skrytých v našem nevědomí. Díky tomuto přístupu klient můžeme přinést světlo na místa, kdy nevědomě upadá do regrese, kdy začíná bojovat či ztrácí kontakt s okolím i svým tělem.
V přístupu k terapii mně inspirují především hypnoterapie (Milton H. Erickson), rodinné konstelace a Hellinger sciencia (Bert Hellinger) a rodinná terapie (Virginia Satir). V současné době procházím výcvikem Neurolingvistické programování a hypnózy podle Ericksona.
Na základně vlastních zkušenosti věřím, že léčení a pozitivní změny v životě jsou po malých a jemných krocích v bezpečném prostředí dostupné pro každého. A že všichni jsme někde uvnitř úplně zdraví a máme velké množství kvalit a síly. Často však svoje zdroje nevidíme nebo s nimi nejsme v kontaktu. Mnou nabízená terapie nabídkou k vhledu, propojení, posunu a růstu či k nalezení lepší životní pozice a posílení spojení se svými zdroji. V lávce působím jako terapeut.

Kontakt a další informace
Telefon: 775083575
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.romanbarton.cz

Ceník služeb
terapie: 1000 Kč / 50 min.

Zrušení domluveného termínu

Pokud budete potřebovat zrušit či přesunout domluvený termín, informujte mě prosím min. 24 hodin předem. Pokud domluvený termín nezrušíte min. 24 hod. předem, je třeba cenu za sezení uhradit, i když se nedostavíte.