ceskyenglishdeutsch

tereza-kralova-kranio   

Tereza Králová

Studovala biologii a chemii na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy. V letech 2013 - 2014 úspěšně absolvovala výcvik v Institutu Cranio-Sacrální Biodynamiky ve Všenorech. Pravidelně se věnuje meditacím a v současné době pracuje v Institutu CSB pod vedením Abhy Sajwel jako asistentka při výcviku dalších studentů. Od roku 2014 provozuje vlastní praxi v Praze a zároveň spolupracuje s Centrem osobního rozvoje zaměřeném na těhotenství a porod v Kolíně. 
Při své práci se řídí mottem: "V jádru každé nemoci je ukryto Zdraví." 
Miluje život, moře, indická jídla a tanec.

V Lávce se věnuje kraniosakrální biodynamice.

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

  


Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4

Absolvoval čtyřletý psychoterapeutický výcvik v satiterapii, humanisticky orientované integrativní psychoterapii, která využívá mj. léčebných postupů odvozených z buddhistické psychologie abhidhammy (například  rozvoj sebeuvědomění a akceptace – angl. mindfulness). Kromě psychoterapie se profesně zabývá řešením sporů prostřednictvím mediace a vede kurzy zaměřené zejména na práci s emocemi, stresem a tématem smrti. Po studiu na Filosofické fakultě UK žil přes rok jako buddhistický mnich na Srí Lance. Od roku 2007 přednáší o buddhismu na Fakultě humanitních studií UK, kde v současnosti dokončuje postgraduální doktorské studium. Jeho terapeutický přístup inspiruje kromě satiterapie také bioenergetika, dramaterapeutické postupy, focusing, PBSP, individuální systemika a v neposlední řadě každodenní život a smrt. Založil a vede Psychoterapeutické centrum Lávka.

 

Telefon: +420608917772

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.