ceskyenglishdeutsch
jan-honzik-lavka Jan Honzík, PhD.
Vedoucí Centra psychoterapie Lavka Absolvoval čtyřletý výcvik psychoterapie v satiterapii , psychoterapeutickém přístupu založeném na všímavosti, který kombinuje léčebné metody Rogerovy terapie zaměřené na člověka, Psychodrama (JL Moreno), Focusing (ET Gendlin) a buddhistická psychologie. Kromě psychoterapie se profesionálně věnuje řešení sporů prostřednictvím mediace a vede kurzy a workshopy se zkušenostmi se sebezkušeností. Po absolvování Filozofické fakulty Univerzity Karlovy žil déle než rok jako buddhistický mnich na Srí Lance

. Od roku 2007 působí jako přednáškové buddhismus na Fakultě humanitních studií na Karlově univerzitě . Kromě satiterapie je jeho terapeutická metoda ovlivňována a inspirována bioenergetikou, individuální systematikou (A. Wittemann), procesní prací , transpersonální psychologií, přístupy založenými na indfulness  (MBSR, MBCT, ACT ...) a nakonec, ale ne přinejmenším každodenním životem a smrtí.


Kontakt
Telefon: +420608917772
E-mailová adresa: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přednášky níže uvedených kurzů
Programy všímavosti - Surfování na vlnách změn života
Zaostřování - Vědomé propojení mysli a těla
Vision Quest & Hero's Journey
Dětiště - Uměníbýts dětmi (pro rodiče)
  Skrytý život našich vnitřních postav
  Smrt - Průvodce a spojenec


Cena sezení
1 500 Kč / 50 minut

Zrušení termínu
Pro zrušení nebo odložení termínu je nutné informovat svého terapeuta alespoň 1 den předem. Jinak bude relace plně nabitá.