ceskyenglishdeutsch
Andrea Terra foto Lávka 4            Andrea Terra                   English  

psychoterapie | trerapeutická práce s tělem | poradenství

Strávila polovinu svého života v různých zemích světa, kde se věnovala studiu tamních kultur a lidí (dlouhodobě USA, Norsko -  Fakulta humanitních studií, University of Oslo (obor Kultura a komunikace); Indie, Srí Lanka - jóga & ájurvéda & meditace, Thajsko - masáže). Pracovala jako lektorka jógy, vyučovala masáže, věnovala se terapeutické práci s tělem, provázela lidi pobyty ve tmě, organizovala a vedla sebezkušenostní cesty do Asie a vedla jógové a meditační retreaty.
Její terapeutický přístup je založený na empatickém a celostním porozumění lidské mysli, tělu a pociťování. V terapii přirozeně propojuje osobní příběhy a situace klientů s pochopením psychologických vzorců, emočních struktur a tělesným prožíváním a jednáním. Díky svým zkušenostem, intuitici a hlubokému vhledu do lidských srdcí vytváří léčivý kontakt se svými klienty a pomáhá jim osvobozovat se ze starých bolestí a otvírat se novým životním cestám. Ve své nesentimentální laskavosti a autenticitě se nebojí poskytovat svým klientům kromě soucitu a pochopení i upřímnou zpětnou vazbu, a je-li to potřeba i pevné vedení. Ráda pracuje s lidmi žijícími mimo svou vlast, baví ji mimo jiné témata spojená se vztahy, lečením srdce, spiritualitou, sexualitou, jinakostí, tvoření nových životních vizí a jejich realizace...
Poskytuje terapie v čestině, angličtině a případně norštině.

Ceník služeb
Individální práce (psychoterapie, práce s tělem, poradenství): 1500 Kč / 50 min.
Párová terapie: 2000 Kč / 80 min.
Ceník služeb po 18. hodině a mimo běžnou pracovní dobu
Individální práce (psychoterapie, práce s tělem, poradenství): 1800 Kč / 50 min.
Párová terapie: 2500 Kč / 80 min.

Zrušení domluveného termínu  
Pokud budete potřebovat zrušit či přesunout domluvený termín, je to v pořádku, ale informujte mě prosím min. 24 hodin předem. 
Pokud domluvený termín nezrušíte min. 24 hod. předem, je třeba cenu za sezení uhradit, i když se nedostavíte.


Kontakt
Telefon: +420 734 596 549
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kurzy v Lávce

Umění vědomého doteku
► Partnerská jóga