ceskyenglishdeutsch
 
Jan HonzikLavka 2023 3   Jan Honzík, PhD.
vedoucí Centra Lávka         

Absolvoval psychoterapeutický výcvik v satiterapii, humanistické psychoterapii využívající léčivých účinků uvědomění (angl. mindfulness), terapeutický výcvik v individuální systemice (práce s vnitřními částmi psýché, Artho Wittemann) a výcvik v somatickém koučování (vycházející z biosyntézy). Věnuje se psychoterapii a vede sebezkušenostní kurzy a mindfulness programy. Po studiu na Filosofické fakultě UK žil přes rok jako buddhistický mnich na Srí Lance. Jeho terapeutický přístup inspirují také focusing (E. T. Gendlin), psychodrama (J. L. Moreno), MBSR (Jon Kabat-Zinn), Procesově orientovaná psychologie (A. Mindell, I. Verny), bioenergetika, tradiční celostní léčebné přístupy Východu a Západu a v neposlední řadě každodenní život se vším, co přináší. Založil a vede Psychoterapeutické centrum Lávka.

V posledních letech bohužel nemám kapacitu přijmout všechny, kteří mě osloví se zájmem o terapii či konzultaci, a tak se snažím dát přednost těm, jejichž témata či postoje se mnou nejvíce rezonují a kde vnímám největší potenciální přínos pro klienta. Přednostně se snažím najít prostor pro absolventy svých kurzů a seminářů. Rád pracuji s lidmi, kteří se chtějí naučit postupy, jež pak mohou využívat samostatně (např. mindfulness, focusing, práce s vnitřními částmi), ať už pro své dobro, nebo při práci s druhými lidmi (terapeuté, koučové, lektoři atd.) Také rád pracuji s těmi, kteří mají pozitivní vztah k celostním léčebným přístupům a jsou otevření spiritualitě (bez ohledu na konkrétní tradici) a vnímání těla. Rád se věnuji tématům psychospirutuálním (meditace, duchovní cesta, integrace změněných stavů vědomí), baví mě vědomé propojování mysli a těla, léčení srdce, zvědomování si toho, co opravdu chceme, odhalování skrytých vzorců a osvobozování se z jejich zajetí, tvoření nových vizí... přičemž dbám na dobré ukotvení v běžném životě, těle, konkrétních cílech, praktických postupech a zdravém rozumu. V zásadě jsem otevřený jakémukoli tématu a budu rád, když se mi v případě zájmu ozvete, a buď se domluvíme spolu, nebo Vám doporučím někoho z kolegů.


Kontakt / Objednání
Telefon: +420608917772
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Pokud se mi nedovoláte, napište mi prosím sms či email,
ozvu se vám zpět, až to bude možné.

Individuální práce
Psychoterapie pro jednotlivce i páry

 Focusing - vědomé propojení mysli a těla
Mindfulness - jak zvládnout plavbu po rozbouřených vlnách života
 Pečujte o své démony - integrace stínových částí osobnosti
 Práce s vnitřními částmi (podosobnostmi) psýché (Individuální systemika)
► Psychospirituální krize
Mediace - smírné řešení sporů
► Somatické koučování
► Supervize (psychoterapie, mindfulness, focusing)


Kurzy
 Focusing
 Mindfulness programy
Smrt - průvodce a spojenec
 Hledání vize & Cesta hrdiny
Na křídlech záměru
Dětiště
 Skrytý život našich vnitřních postav

Rozhovory
 Rozhovor o mindfulness na Radiu Wave (březen 2019)
 Rozhovor o léčivých účincích mindfulness meditace pro časopis Týden (40/2013)
 Rozhovor o smrti pro Magazín Maitrea (listopad 2011)


Ceník služeb

 individuální práce
psychoterapie, mindfulness, focusing, supervize
 1800 Kč
50 minut
 párová terapie  1800 Kč  50 minut
 koučování mindful & somatic coaching
 - pro firemní klienty cena dohodou
 2000 Kč
50 minut

Možnost ON-LINE KONZULTACÍ přes skype či whatsapp

 Zrušení domluveného termínu  Pokud budete potřebovat zrušit či přesunout domluvený termín, informujte mě prosím min. 24 hodin předemPokud domluvený termín nezrušíte min. 24 hod. předem, je třeba cenu za sezení uhradit, i když se nedostavíte.